To jest twoje pierwsze forum typu „Forum”
admin
Administrator
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2022, 16:14

 Topic starter #1

To jest przykładowy post na tej witrynie phpBB3. Wygląda na to, że wszystko działa prawidłowo. Możesz, jeśli chcesz, usunąć ten post i przystąpić do konfiguracji witryny. Podczas procesu instalacji pierwsze forum otrzymało odpowiedni zestaw uprawnień dla predefiniowanych grup użytkowników – administratorów, botów, globalnych moderatorów, gości, zarejestrowanych użytkowników i zarejestrowanych użytkowników COPPA. Jeśli zamierzasz usunąć pierwsze forum i subforum, nie zapomnij przydzielić uprawnień wszystkim wcześniej wymienionym grupom użytkowników w tworzonych przez ciebie nowych forach i subforach. Zaleca się zmienić nazwę pierwszego forum i subforum i skopiować ich uprawnienia dla nowo tworzonych forów i subforów. Życzymy przyjemnej zabawy z twoją nową witryną phpBB3!
apollonia
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2022, 12:31

#2

Dzień dobry, miło mi, że mogłam dołączyć do forum borelioza :) oczywiście choroba jest ciężka, ale trzeba żyć dalej i się wspierać
HireonimB7
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2022, 12:36

#3

Hej! Ja już po leczeniu boreliozy, ale niestety okazało się, że synowi wykryto chorobę i ciesze się, że powstało takie forum, gdzie możemy sie wymieniać doświadczeniami!
ODPOWIEDZ

Join now to ask and comment!